17:04
21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го. У цьому році відзначаємо перший ювілей Революції Гідності - 10 років та згадуємо десять цікавих фактів про неї.

Саме до Цього Дня в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району міста Києва проведено тематичний захід «Україна-країна нескорених!»  Під час заходу юнакам та дівчатам нагадали про ті історичні події в Україні, які відбувалися із 2004року та по теперішній час, де український народ гідно виборює цілісність та свободу української держави. Хвилиною мовчання  пригадали всіх тих, хто загинув за свободу             України.

Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили й волі, нашої наснаги до боротьби, нашої сміливості й уміння усілякими засобами протистояти ординській навалі.

Гідність і свобода, воля і незалежність, права людини — це цінності, що визначають фундамент української нації та крізь століття вели покоління наших предків до мети: соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шлях до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога.

 

Категорія: Центр реабілітації | Переглядів: 326 | Додав: admin | Теги: 21 листопада - День Гідності та Сво | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar