17:56
Через поле, через гай йде до нас Миколай

Через поле, через гай йде до нас Миколай

Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для  всіх нас є  свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань   дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! Що він подарує ? Чи не різочку часом?

Вихованці відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва писали листи Святому Миколаю, в яких розповідали, що вони чемні, ввічливі, вихованні, про свої мрії, про те що з нетерпінням чекають його у гості.

І сьогодні, 20 грудня Святий Миколай зі своїми помічниками (а це були представники учнівського самоврядування державного навчального закладу «Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації – добрі наші друзі)  завітали  в гості до дітей та молоді відділення. І звичайно, вони прийшли  не з пустими руками. Миколай  приніс солодощі для дітвори, та побажав  бути  здоровими, добрими  та терплячими, і чекати його на наступний рік.

Категорія: Центр реабілітації | Переглядів: 268 | Додав: admin | Теги: через гай йде до нас Миколай, Через поле | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar