15:10
До Дня народження Кобзаря

Стало доброю традицією відзначати «Шевченківські дні», аби не просто вшанувати пам’ять геніального поета, а й відчути його невмируще слово серцем, та виконати заповіт, у якому великий Кобзар хотів, щоб ми були вільними, гордими людьми.

09 березня 2021 року у відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва провели тематичне музично-літературне заняття із нагоди 207 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка: «Ой, співали кобзарі на Тарасовій горі», з метою формування уявлення про видатного українського поета, художника та борця Т. Шевченка.

Діти відділення разом з вихователями виконали пісні на вірші Тараса Григоровича: «Встала весна…», «Весна, садочки зацвіли..», «Зацвіла в долині червона калина», «Тече вода з під явора». Послухали музичні твори на слова Шевченка, переглянули та згадали мистецькі твори.

У багатьох країнах світу вшановують великого українського Кобзаря. Несуть квіти до пам’ятників та згадують не злим тихим словом

 

Категорія: Центр реабілітації | Переглядів: 170 | Додав: admin | Теги: До Дня народження Кобзаря | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar