09:55
Несумний карантин

Несумний карантин

Спеціалісти та вихователі відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва щоденно організовують дистанційні заняття та консультування батьків, залучаючи до цього різні ресурси: відео заняття, телефонні спілкування, онлайн зустрічі.

Під час створення таких занять педагоги враховують індивідуальні особливості та спроможності кожної дитини. Інструктор з фізкультури та медична сестра ЛФК, розробляють фізкультурні комплекси для дітей, направлені на тренування різних м’язів та суглобів. Практичні психологи працюють над розвитком психічних процесів та корекції поведінки, особливо під карантину та дефіциту спілкування. Логопед дає рекомендації та розвивальні вправи та завдання на розвиток дрібної моторики, мовного дихання, розширення словникового запасу та лексики . Кожне заняття цікаве, пізнавальне та легке у виконанні. Не менш цікаві та пізнавальні відео-заняття організовує музичний керівник. Карантин обмежує можливості брати участь у різних масових та соціальних заходах, але це не про нас.. Вже декілька свят та відзначних подій, педагогами організовано різні флеш-моби, в яких взяти участь можуть як діти та педагоги, так і їх батьки.

Найкращі відео заняття педагогів та спеціалістів (а їх вже понад 80) розміщено на сайті відділення, на власному ютуб-каналі та в вайбер-групах для батьків.

Сподіваємось, що завдяки щоденним заняттям та спілкуванням, вихованці нашого відділення відчувають підтримку, увагу та допомогу.

 

Категорія: Працюємо на карантині | Переглядів: 255 | Додав: admin | Теги: Несумний карантин | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar