16:51
Захід до Всесвітнього  дня авіації і космонавтики

12 квітня 2023 року в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району міста Києва провели захід до Всесвітнього  дня авіації і космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань. Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху.

Саме до цього дня педагогами Центру була організована космічна вікторина, під час якої діти та молодь більше дізналася про історію космосу та авіації, про знаменитих космонавтів та аеронавтів, адже Україна і космос — нероздільні. Зв’язок цей міцно встановився ще на зорі космонавтики. Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк. У Київському політехнічному свого часу вчилися Сергій Корольов і Володимир Челомей .

Також з дітьми провели веселі тренування з космічної підготовки. Під час космічної вікторини діти продемонстрували свої здібності та знання, бо чарівний світ космосу – загадковий та безмежний і пізнавати його можна все життя. А можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.

Переглядів: 183 | Додав: admin | Теги: Захід до Всесвітнього  дня авіації | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar