17:20
Івана Купала (Іванів день) – свято, відоме з далеких часів

Івана Купала (Іванів день) – свято, відоме з далеких часів. Цього дня слов’яни вшановували сонце, родюче літо і зелені луги. Люди одягали вінки, які плели з квітів і трав, танцювали, співали оди природі. За легендою, саме в цю купальську ніч з 6 на 7 липня один раз на рік зацвітає папороть. Хто з дівчат знайде цей світ – той в цьому році буде щасливим.

06 липня 2023 року проходила  розвага «Ой на Івана, на Купала!»

Діти разом з педагогами пригадали легенди, народні повір’я пов’язані з цим Днем. Під час заходу діти пригадали  купальські легенди, повір'я та дізналися про цілющі властивості квітів та трав.

Справжнім сюрпризом для дітей був візит Чарівника-водяника, який омив дітей цілющою водою. Здавен вважалося, що на свято Івана Купала будь-яка вода володіє цілющими властивостями. Тому згідно з прикметами прийнято омиватися водою, так можна було позбутися недуг.

Також прикметою було заплітати стрічки на вербі та загадувати бажання, дівчата запускали віночки, що із задоволенням зробили всі учасники свята.

У веселій грі діти знаходили цвіт папороті,, яка розквітала в ніч з 6 на 7 липня.

Тож бажаємо кожному миру, здоров’я та знайти свою чарівну квітку!

Категорія: Центр реабілітації | Переглядів: 39 | Додав: admin | Теги: Івана Купала (Іванів день) – свято, відоме з далеких часів | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar